Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Іван Адамець взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації

«Хмельниччина досягла непоганих результатів у соціально-економічному розвитку, але важливо, щоб це відчували люди» - на цьому очільник області наголосив під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації 28 лютого 2012 року, де першим розглядали питання про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2011 рік та основні напрями роботи у 2012 році.
«Наполеглива і послідовна реалізація реформ в усіх сферах економіки, вжиття невідкладних заходів щодо підвищення інвестиційної привабливості нашого регіону дозволили впродовж 2011 року закріпити тенденцію економічного зростання, створити умови для поліпшення добробуту населення», - підкреслив Василь Ядуха.
Начальник Головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Прусецький детально зупинився на досягненнях та недоліках у роботі. Варто зазначити, що минулий рік завершено з приростом показників по всіх сферах економічної діяльності. А це свідчить про загальну стабілізацію та зростання економіки регіону. Зокрема, за підсумками 2011 року обсяги промислового виробництва виходять на рівень докризового періоду та перевищують запланований показник на рік, забезпечено зростання виробництва продукції сільського господарства на 16,7% при прогнозі 3 відсотки, інвестиції в основний капітал зросли на 22,2 % тощо.
Про виконання обласного бюджету на 2011 рік та внесення змін до обласного бюджету на 2012 рік інформував начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич. Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у IV кварталі 2011 року та про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області зі зверненнями громадян у 2011 році та завдання щодо її удосконалення у 2012 році інформувала заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.
«Впродовж останніх двох років в Україні продовжуються заходи, передбачені програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка , ефективна держава». Сьогодні необхідна модернізація всіх галузей народного господарства, Україна не може стояти на місці. Звичайно, будь які зміни торкаються людей і вони не можуть проходити гладко. Вони часом викликають нарікання, але, переконаний, що тільки сильна влада здатна взяти на себе таку відповідальність», - підкреслив голова адміністрації. За його словами, на сьогоднішній день найбільше реформ, що здатні закласти фундамент для довгострокового надходження інвестицій в область, впроваджуються у сфері поліпшення бізнес-клімату. Зокрема, йдеться про питання дерегуляції підприємницької діяльності, спрощення дозвільних процедур , раціональне скорочення переліку та підвищення якості адміністративних послуг. «Органи влади мають усунути всі перешкоди які стають на розвитку підприємництву. На Хмельниччині немає незрозумілих дій контролюючих органів по відношенню до наших підприємців, а є розуміння. Маємо чітко відпрацювати систему Єдиного вікна, де люди мають отримувати адміністративні послуги», - підкреслив Василь Ядуха.
Говорячи про програму соціально-економічного розвитку області на 2012 рік, яку вперше за багато років було затверджено до початку бюджетного року, очільник краю зазначив: «До цьогорічної програми включені більш конкретні заходи, які фінансуватимуться як з державного, так і з обласного бюджетів, що дозволять забезпечити виконання комплексу заходів системних економічних реформ, спрямованих на економічне зростання , розв’язання гострих соціальних питань і підвищення добробуту наших людей».
За словами голови адміністрації, у підсумку роботи за минулий рік майже усіх галузей народного господарства Хмельниччина зробила два кроки вперед. Також він назвав дані, які оприлюднила Українська інвестиційна газета за результатом моніторингу виконання темпів економічного зростання, як воно впливає на розвиток ринку праці та доходів населення: «Мені приємно відмітити, що по цих показниках Хмельниччина зайняла друге місце по Міністерству економіки після Донецької області. Тобто, зроблено колосальний прорив. Але ми бачимо і недоліки в нашій роботі». Серед таких Василь Ядуха назвав податковий борг; невиплату заборгованої зарплати, особливо на економічно активних підприємствах; легалізацію бізнесу і заробітної плати; перереєстрацію підприємств, які зареєстровані і платять податки за межами області, проте використовують наш потенціал; зменшення дотаційності від центру.
Варто відзначити, що в області на 20% зросла кількість прибуткових підприємств, і на 5 % зменшилась кількість підприємств, які отримали збитки.
«Нам потрібно постійно поліпшувати економічну ситуацію в Хмельницькій області, інакше ми ніколи не покращимо життя наших людей. Звідки брати кошти на матеріальну допомогу, обладнання для галузі охорони здоров’я та освіти, звідки надавати допомогу нашим інвалідам, якщо не будемо працювати на результат? Хмельниччина досягла непоганих результатів, але важливо, щоб це відчували люди», - сказав Василь Ядуха. Окремо він зупинився на питаннях цінової політики, функціонування у магазинах відділів, де продають товари за цінами товаровиробників, роботи ярмарків.
«Я переконаний, Хмельниччина й надалі працюватиме в жорсткому режимі відповідальності і поваги до людей. Виконання функціональних обов’язків кожного із нас – це запорука успіху», - резюмував Василь Ядуха.

За матеріалами прес-служби ОДА