Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Президент: Стабільність у країні є запорукою її успішного розвитку

Стабільність у країні є запорукою її успішного розвитку. Про це заявив Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю для програми «Подробиці тижня».
«Коли ми кажемо про здобутки, то повинні розуміти - вони будуть тільки тоді, коли буде згуртована, стабільна внутрішня політика», - сказав Глава держави. Він підкреслив: це той факт, який мають усвідомлювати політики, якщо намагатимуться дестабілізувати ситуацію у країні.
«Вони (політики) повинні розуміти, що вони не владі чи Президенту будуть перешкоджати, а вони перешкоджатимуть, перш за все, простим людям», – зазначив Віктор Янукович.

Інтерв’ю Президента для програми «Подробиці тижня»

О. Панюта: Пане Президенте, добрий вечір, дякуємо, що маємо можливість задати Вам кілька запитань. Цими днями минає два роки вашого президентства. За ці два роки - чим Ви можете пишатися, через що, може, сумуєте, можливо, за щось Вам соромно?
В. Янукович: Ці два роки були і для мене особисто, і для всієї країни дуже непростими. Ми знали, що буде багато проблем, але що їх буде настільки багато… У центрі цієї проблеми була ціна на газ, яка і залишається цією проблемою, і ми за два роки тільки в цьому питанні отримали близько 12 мільярдів доларів прямих збитків. Тільки в минулому році ми заплатили більше 70 мільярдів гривень боргів. Дефіцит Пенсійного фонду - близько 60 мільярдів тільки в минулому році, і дефіцит бюджету, який ми мали на початок 2010 року, - 15% . Реальні пенсії, реальні заробітні плати, умовно кажучи, зросли десь на рівні 10%. Інфляцію в минулому році ми мали найнижчу за останні роки - 4,6%. Ми розпочали реформи - це непопулярна річ, і коли йде мова про політичні рейтинги, а якщо займатися проблемами держави і дивитися в майбутнє, то це вкрай необхідно робити, і ми пішли по цьому шляху.
- Він не простий, тому що пенсійна, податкова, зараз медична реформа - це непрості речі, і вони не так просто сприймаються людьми.
- В історії такого ще не було, в жодній країні, щоб подобалася комусь реформа. Але проходить час, і люди розуміють, що необхідно було робити.
- Пане Президенте, Україна готова приєднатися до європейського шляху розвитку? Чи все ж таки Україна готова приєднатися до російського напрямку? Тому що ми зараз, як Ви сказали, ціна на газ для нас - це непідйомна ціна, і Митним союзом нас як пряником, як калачем заманюють. Все ж таки Україна до Європи чи Росії ?
- Ми прийняли рішення, і у нас підготовлені документи, які, я переконаний, будуть проходити процедуру ратифікації в Європейському Союзі. Це Угода про асоціацію, про створення зони вільної торгівлі.
- Що стосується російського напрямку, ми подивимося, як наші колеги, які об'єдналися в Митний союз, які вони через рік-два, вже після вступу до Світової організації торгівлі, які вони будуть мати там здобутки.
- Ну якщо тоді говорити про 2012-й, він буде непростим для країни - це і випробування виборами парламентськими, це і Євро-2012, яке, ми сподіваємося, пройде на високому рівні. Що ще може бути в цьому році випробуванням для України, для українців, як Ви відчуваєте?
- Коли ми кажемо про здобутки, ми повинні розуміти, що вони будуть тільки тоді, коли буде згуртована, стабільна, внутрішня політика. І це той виклик, який буде стояти перед політиками. Якщо вони будуть намагатися дестабілізувати ситуацію у країні, і вони це будуть робити свідомо, вони повинні розуміти, що вони не владі чи Президенту будуть перешкоджати, а вони будуть перешкоджати, перш за все, простим людям.
- Пане Президенте, дякую Вам за Ваші відповіді і бажаємо Вам успіхів у Вашій роботі.
- Дякую.

Прес-служба Президента України