Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Бернадська Л.В., з нагоди Дня знань, відвідала освітні заклади Шепетівщини

З нагоди Дня знань та початку нового навчального року, заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Бернадська Л. В., голова районної державної адміністрації Адамець І. К. відвідали Траулинську та Михайлюцьку, загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, Городнявський НВК Шепетівського району. Вони побували на загальношкільних лінійках, привітали школярів, педагогів та батьків зі св’ятом, поспілкувались з ними, ознайомились з досягненнями та проблемами освітніх закладів.
Вітаючи учнів, їх батьків та вчителів зі св’ятом, заступник голови обласної державної адміністрації Бернадська Л. В. висловила переконання, що саме нинішнє покоління дорослих несе відповідальність перед дітьми і органи виконавчої влади робитимуть все можливе щоб забезпечити їм гідне майбутнє. Побажала учням та вчителям, батькам успіхів. Разом з тим вона запевнила у підтримці обласною владою регіональної освіти.
Перебуваючи у школах Бернадська Л. В. від імені голови обласної державної адміністрації Ядухи В. С., вручила Травлинській загальноосвітній школі електроплиту для шкільного харчоблоку, у Михайлюцькій загальноосвітній школі, разом із головою районної державної адміністрації Адамцем І. К. урочисто передала школі автобус для підвезення дітей, що проживають за межами пішохідної доступності до навчального закладу, отриманий згідно Державної програми «Шкільний автобус».
По завершенню святкових лінійок Лілія Віталіївна оглянула матеріально-технічну базу Михайлюцької загальноосвітньої школи та Михайлюцький дошкільний заклад. Перебуваючи у дошкільному закладі вона відмітила його як один із найкращих в області.
На завершення візиту Бернадська Л. В. оглянула Городнявський навчально-виховний комплекс, якому також дала схвальну оцінку.