Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: На Хмельниччині робиться усе для того, щоб реформи реально втілювалися у життя

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час сьогоднішнього брифінгу. Василь Ядуха зупинився на актуальних питаннях реформування провідних галузей економіки держави, які обговорювалися під час засідання Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича.
«Президент України надзвичайно жорстко і твердо заявив перед керівництвом областей, міністерств, відомств, що сьогодні повільно втілюються в життя реформи. Ми сьогодні самі бачимо і погоджуємося з тим, що саме через впровадження реформ кожен регіон може бути конкурентоспроможним, і, найголовніше, що від нас вимагає Президент, - дозволить підвищити рівень життя і добробуту наших громадян», - підкреслив Василь Ядуха.
Говорячи про реформування житлово-комунального господарства, очільник краю зазначив, що вкотре ситуація в зимовий період довела, що галузь потребує серйозних змін. «Президент наголошує, що тарифи, які сьогодні змінюються в регіонах, мають бути обґрунтовані, погоджені з населенням. Сьогодні іде мова за нове обладнання в житлово-комунальному господарстві. Ми розробили відповідну програму реформування ЖКГ на теренах нашої області, і кожен житель Хмельниччини матиме всю інформацію про цілі і результати», - сказав Василь Степанович.
Максимально наблизити медичні послуги до людей, підвищити їх якість, розвивати первинну медико-санітарну допомогу – це основні напрями реформування галузі охорони здоров’я. Очільник краю навів слова Глави держави про те, що влада в особі органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, самих керівників лікувальних закладів, має все зробити для того, щоб медицина була максимально доступною. Багато уваги нині приділяється будівництву перинатальних центрів, оснащенню лікувальних закладів сучасним обладнанням, забезпеченню автомобілями швидкої допомоги. « Ці питання на контролі Глави держави, адже модернізація первинної мережі надання медичної має бути завершена до кінця 2012 року», - зауважив Василь Ядуха.
Окремо голова облдержадміністрації зупинився на важливості ефективного завершення земельної реформи. «Сьогодні є дуже багато проблем в цій галузі. Робота з власниками земельних паїв не має зупинятися ні на одну годину. Кожна людина має зрозуміти суть земельної реформи, знати на що вона направлена. І, мабуть, найголовніше в цьому плані, ми маємо забезпечити розмежування землі державної і комунальної форми власності, завершити обмін жителям нашої області, як того вимагає Президент, сертифікатів на державні акти на право власності на земельні ділянки, проаналізувати охорону земель, особливо їх деградацію, адже проходить певний період і частина земель виявляється такою, яка непридатна для сільськогосподарського виробництва», - підкреслив Василь Ядуха. Всі ці кроки, переконаний він, допоможуть досягти кінцевої мети реформи - забезпечення реальної власності на землю і розвиток на цій основі сучасного аграрного виробництва.
Не залишив Василь Ядуха поза увагою питання розвитку бізнесу на території області. «Багато прийнято регуляторних актів, спрощено дозвільні процедури, багато кроків зроблено назустріч підприємництву, але виникає й багато питань. Тому Президент дав доручення ще раз проаналізувати всі проблемні питання і зняти будь-які перепони, які стоять на шляху розвитку підприємництва», - наголосив голова адміністрації.
Особливу увагу під час засідання Ради регіонів Президент звернув на реагування на звернення громадян. Керівник області запевнив – все на постійному контролі. Про це свідчить той факт, що на Хмельниччині підвищилася якість вирішення питань, з якими звертаються громадяни. Разом з тим, він наголосив, що залишається багато звернень, які потребують особливої уваги, адже за кожним з них людська доля.
Напередодні Дня захисника Вітчизни Василь Ядуха не оминув питання реформування Збройних Сил України. « Потрібно зберегти те, що маємо, але невпинно рухатися вперед, будувати нову сучасну боєздатну армію, яка стоїть сьогодні на сторожі найголовнішого – мирного неба над нашою рідною ненькою Україною. Тому необхідно приділити максимум уваги, щоб в Збройних Силах держави було достатнє матеріальне забезпечення, новітня сучасна техніка, щоб питання житла для військових було знято в найкоротші терміни», - сказав Василь Ядуха. Він наголосив на тому, що влада має працювати з людьми, роз’яснювати всі процеси, які відбуваються в державі та області, щоб люди з перших уст знали, що відбувається в тій чи іншій галузі, яка мета реформування та якого результату ми маємо досягти.
«В цілому, Хмельниччина, виходячи з доручень Президента України, з рішення Ради регіонів, робить все для того, щоб реформи реально втілювалися в життя на теренах нашого краю. Влада іде до людей, працює з ними, особисто веде діалог для того, щоб спільно все таки дійти до єдиного – провести зміни, які дадуть якісний результат», резюмував Василь Ядуха.

За матеріалами прес-служби ОДА