Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Віктор Янукович: Норми щодо спрощення регуляторного середовища важливо імплементувати в життя

Ліквідація бар’єрів для економічної активності - єдиний спосіб поєднати зусилля влади і бізнесу з метою покращення добробуту людини. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів.
«Ми у 2011 році багато зробили для спрощення регуляторного середовища для бізнесу. Але ця робота не всюди імплементована в реалії нашого життя», - констатував Глава держави.
Президент висловився за доцільність розгляду даного питання на спільному засіданні Уряду та Комітету з економічних реформ.
В.Янукович закликав голів ОДА дати оцінку запровадженим законодавчим змінам щодо покращення умов роботи бізнесу - безпосередньо з точки зору ефективності їх застосування в регіонах. «Щоб ми зробили висновки. Говоримо багато, а відчуття того, що це йде на користь бізнесу, людям, поки що в мене особисто немає. Я хотів би почути вашу точку зору - маємо тут здобутки чи лише епізодичні зрушення, а можливо навіть імітацію», - сказав Президент.
На переконання Глави держави, наявність численних бюрократичних процедур, що заважають бізнесу, є «безпосередньою провиною виконавців усіх рівнів - і на центральному, і на місцевому рівнях».
«Зняття обмежень, спрощення процедур, підвищення якості адміністративних послуг і дерегуляція - це ідеологічні основи розвитку підприємництва, які повинен взяти на озброєння кожен керівник виконавчої влади», - сказав Президент, наголосивши - саме підприємництво є основою формування середнього класу, створення нових робочих місць та самозайнятості населення.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича