Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Вшанували учасників бойових лій на території інших держав

15 лютого у м. Шепетівка відбулись міскрайонні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 23-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Участь у заходах взяли перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Хоронжук, міський голова Сергій Антонюк, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, воїни – інтернаціоналісти, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації, жителі міста і району.
У рамках заходу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістів відбувся мітинг-реквієм, покладання вінків та квітів.
У музеї Миколи Островського відбулась урочиста частина заходу.
Вітаючи присутніх, Олександр Хоронжук зазначив, що це свято має гіркий присмак, оскільки тисячі українських бійців не повернулися до батьків, дітей, дружин та близьких. Тінь Афганської війни торкнулась майже 150 тис. українських родин. "Афганці" - це самий чисельний контингент воїнів нашої країни, що брали участь у бойових діях протягом довгих десяти років.
«Нині по різному можна оцінювати події в Афганістані, але ніхто не заперечить того факту, що наші хлопці, які брали участь у боях в Афганістані, Анголі та інших країнах - усі вони були дітьми України і, зокрема, синами Шепетівської землі. Синами відважними, мужніми, стійкими. І тому Шепетівщина, як і вся Україна, пам’ятає їх і нині. А наш народ не забуде їх» - сказав Олександр Хоронжук.
Він висловив щиру подяку всім воїнам, учасникам бойових дій, та від імені районної державної адміністрації, за активну участь у роботі Шепетівської спілки ветеранів Афганістану та з нагоди 23-річниці виводу військ колишнього СРСР з республіки Афганістан, вручив грамоту та цінний подарунок воїну – «афганцю» Миклащуку Сергію Васильовичу.
Захід супроводжувався виступами аматорів міського та районного будинків культури.

ДОВІДКОВО:
Згідно розпорядження голови районної державної адміністрації від 6 лютого 2012 року №44/2012-р «Про заходи щодо відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» 23 воїнам-інтернаціоналістам та сім’ї Франчуків, син яких загинув в Афганістані, надано матеріальну допомогу.