Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Відзначили 68-у річницю визволення м.Шепетівки та району від фашистських загарбників

10 лютого відбулись міськрайонні урочисті заходи з нагоди 68-ї річниці визволення м.Шепетівки та району від фашистських загарбників.
Під час заходу, у м. Шепетівка відбувся урочистий мітинг та покладання вінків і квітів до пам’ятника воїнам-визволителям, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.
Участь у заходах взяли заступник голова районної державної адміністрації Юрій Лінник, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Капелюх, міський голова Сергій Антонюк, ветеранський актив міста та району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівників районних служб, організацій, засобів масової інформації, громадськість.
По завершенні мітингу у міському будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди свята.
Виступаючи перед присутніми Юрій Лінник відзначив, що 11 січня знаменна дата для жителів Шепетівщини, адже 68 років тому, цього дня, нашу рідну землю було звільнено від німецько-фашистських загарбників. Нелегко нам далася перемога. Всього на війну було призвано понад 11 тисяч мешканців міста та району із них не повернулося з війни 5216 чоловік. А під час звільнення Шепетівського району від німецьких загарбників в січні – березні 1944 року полягло 4 тис. 358 воїнів – визволителів різних національностей.
«Усі ми – вічні боржники перед тими, хто кував Велику Перемогу і звільняв рідну землю від загарбників. Вони завоювали кожному з нас право на життя дуже дорогою ціною. Тож головний урок війни для нас, молодшого покоління – це урок миру. Ми повинні цінувати мир і ніколи не допускати, щоб гинули наші діти, онуки» - сказав Юрій Лінник.
Також, він подякував ветеранам, які пройшли через фронти Великої Вітчизняної війни, витримали роки окупації, пекло концтаборів та піднімали з руїн і відроджували рідний край у повоєнні роки. Побажав їм міцного здоров’я і довголіття, радості та гараздів, миру і спокою на рідній Шепетівській землі.
Захід супроводжувався виступами аматорів міського та районного будинків культури.