Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Працівники галузі культури підвели підсумки роботи за 2011 рік

9 лютого 2012 року відбулася підсумкова нарада працівників закладів культури району за результатами роботи у 2011 році.
Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник, керуючий справами районної ради Микола Капелюх, представник обласного управління культури, туризму та курортів - директор обласної бібліотеки для юнацтва Тамара Таньчук, селищний, сільські голови, працівники клубних, бібліотечних установ, музичної школи.
З доповіддю виступила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Лідія Богурська, яка проаналізувала організаційно-творчу та фінансово-господарську діяльності установ культури району в 2011 році, визначила завдання по забезпеченню їх функціонування у 2012 році.
Виступаючи перед присутніми, заступник голови адміністрації Юрій Лінник, відзначив, що районна державна адміністрація завжди приділяє особливу увагу культурному життю району. Адже працівники цієї галузі формують імідж краю, представляючи Шепетівський район на різноманітних культурно-мистецьких акціях, а також формують гуманітарний простір у районі.
Він також акцентував увагу працівників культури на необхідності активізації роботи щодо підготовки та проведення заходів з нагоди 68-ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників, відродженні роботи музеїв при будинках культури та бібліотеках, необхідності усунення деяких господарських проблемних питань.
На завершення свого виступу Юрій Лінник подякував працівникам закладів культури району за роботу та побажав успіхів і всіляких гараздів у житті.
Кращі працівники культури району були нагороджені грамотами та подяками райдержадміністрації і районної ради, відділу культури і туризму райдержадміністрації.