Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Реалії соціальних виплат

За минулий рік державою приділялась значна увага питанням забезпечення населення району різними видами субсидій, пільг, одноразових виплат і державних допомог, зокрема, на всі ці виплати було зосереджено біля 35 мільйонів гривень, що на 18% більше проти 2010 року.
Для виплати державних допомог сім»ям з дітьми, малозабезпеченим сім»ям, інвалідам з дитинства виплачено майже 29 мільйонів гривень. Зокрема, виплата допомоги у зв»язку з вагітністю та пологами складає 2,9 мільйона гривень, одноразової допомоги при народженні дитини виплачено на суму 11,5 мільйона гривень, виплата соціальної допомоги на дітей одиноким матерям складає майже 2,8 мільйони гривень. В минулому році для виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім»ям за принципом «гроші ходять за дитиною» з державного бюджету виплачено 160 тисяч гривень.
Кошторисні призначення на виконання програм пільгового медичного забезпечення обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема, виплати на догляд за інвалідами 1 та П групи, компенсаційні виплати на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту, встановлення телефонів інвалідам 1 та П групи за минулий рік становлять 32 тисячі гривень.
Для надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу з державного бюджету виділено 160 тисяч гривень.
Для надання пільг та житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу, послуг на тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати в минулому році витрачено 1954077 гривень, зокрема, дані кошти виплачені за пільги Шепетівському РЕМ - 483698 гривень, ВАТ «Шепетівкагаз» - 1463308 гривень, КП «Аква» - 7071 гривень .
Для надання пільг і послуг зв»язку та інших, передбачених законодавством пільг за пільговий проїзд окремих категорій громадян з державного бюджету виплачено майже 1,4 мільйона гривень.
За минулий рік проведено безоплатний ремонт 2 житлових будинків інвалідів Велийої Вітчизняної вийни на загальну суму 56 тисяч гривень.
За 2011 рік використано майже 1,38 мільйона гривень для виплати одноразової грошової винагороди 147 жінкам, яким Указом Президента України Януковича В.Ф. присвоєно почесне звання «мати-героїня».
Щорічно до Дня Перемоги держава виділяє кошти для надання одноразової матеріальної допомоги ветеранам, інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, членам сімей загиблих, зокрема, за минулий рік в районі дану допомогу отримали 2439 осіб на загальну суму 506845 гривень.

За матеріалами уравління праці
та соціального захисту населення
райдержадміністрації