Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Проведено нараду-семінар з головами та секретарями селищної, сільських рад

7 лютого 2012 року голова районної державної адміністрації Івана Адамця проведено нараду-семінар з головами та секретарями селищної, сільських рад.
Участь у нараді також взяли перший заступник голови адміністрації Олександр Хоронжук, керівник апарату адміністрації Наталія Лінник, керуючий справами апарату районної ради Микола Капелюх, начальник Шепетівського міськрайонного управління юстиції Володимир Бузиль, завідувач Шепетівської державної районної нотаріальної контори Людмила Огородник, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та міськрайонного управління юстиції.
На семінарі Іван Адамець звернув особливу увагу на виконавську дисципліну у селищній, сільських радах, дотримання працівниками виконкомів селищної, сільських рад чинного законодавства по протидії корупції, завданнях щодо розчистки від снігу населених пунктів району з метою забезпечення життєдіяльності підвідомчих територій.
Працівники міськрайонного управління юстиції ознайомили присутніх з порядком та підставами видачі довідок щодо працевлаштування, ведення особистого селянського господарства та проживання на території сільської ради без реєстрації, порядком державної реєстрації актів цивільного стану, легалізації об’єднань громадян на території району та вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Крім того, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації ознайомили присутніх з порядком утворення звичайних виборчих дільниць на постійній основі в населених пунктах району відповідно до постанови ЦВК від 24.01.2012 року № 11 «Про порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі», результатами проведення «Дня апарату райдержадміністрації» у виконкомах Великорішнівської, Лотівської та Рожичнянської сільських рад.