Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ


Шепетівщина відзначила 19-у річницю Незалежності України

19 серпня відбулись районні заходи з нагоди 19-ї річниці Незалежності України. Свято розпочалось з урочистого відкриття районної Дошки Пошани «Кращі люди Шепетівського району» за участю керівників райдержадміністрації, районної ради, інших місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, делегацій з селищної, сільських рад.
На площі ім. Т.Шевченка у м.Шепетівка відбулись культурно-мистецькі заходи за участю художніх колективів району. Тут розташувалось виставкове містечко досягнень кожної сільської ради в галузях промисловості, сільського господарства, гуманітарної сфери, побуту, тощо. На святі відбулось вручення паспортів громадянам України, молодим людям – жителям району, які досягли шістнадцятирічного віку, мають особливі здобутки у навчанні, спорті, мистецтві, перемоги у олімпіадах тощо або здійснили особливі вчинки достойні пошани.
20 серпня делегація від району взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди 19-ї річниці незалежності України у м. Хмельницький.
23 серпня о дев’ятій ранку відбулась церемонія урочистого підняття Державного Прапора України біля приміщення районної державної адміністрації, населених пунктах району, за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості, молоді.
23-24 серпня 2010 року в населених пунктах району проведено з нагоди свята відповідні урочистості. Забезпечено покладання квітів та вінків до Вічного вогню, пам’ятників видатним політичним, державним діячам України. Організовано святкові концерти.
Релігійними організаціями району проведено вранці 24 серпня 2010 року молебні за Україну та Український народ.
У місцях проведення заходів з відзначення 19-ї річниці незалежності України було забезпечено охорону громадського порядку, дотримання вимог безпеки дорожнього руху та медичне супроводження.