Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Глава держави: Ми вітаємо початок удосконалення Енергетичної Хартії

Україна вітає започаткування процесу модернізації інструментів і процедур Енергетичної Хартії. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час виступу на 48-й Мюнхенській конференції з питань політики безпеки. «Сподіваємося, що він приведе до збалансованого врахування інтересів усіх її учасників», - сказав Глава Української держави.
Торік, зазначив Президент, Україна приєдналася до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства - і це був свідомий і важливий крок у контексті реалізації нашого євроінтеграційного курсу. Сьогодні, підкреслив Віктор Янукович, Україна вживає необхідних заходів щодо адаптації національного законодавства до норм і правил Євросоюзу, у тому числі в енергетичній сфері. «Ми докладаємо максимум зусиль для виконання взятих на себе зобов'язань», - сказав він.
Водночас, зауважив Віктор Федорович, вкрай важливою у такій співпраці є рівність умов для всіх учасників процесу. У цьому контексті він висловив стурбованість можливою зміною загальноприйнятих норм і правил співробітництва в енергетичній сфері. «Нас не можуть не турбувати деякі сигнали про можливу зміну загальноприйнятих правил гри на догоду інтересам окремих компаній або країн. Прийняття таких рішень може цілком зруйнувати основу для побудови ефективних міжнародних платформ взаємодії в енергетичній сфері», - сказав він.
Президент вкотре нагадав про необхідність налагодження тристороннього співробітництва між ключовими сторонами енергетичного діалогу - постачальниками, транзитерами і споживачами. «Ми переконані в необхідності такого максимально широкого діалогу. Україна, зі своєї сторони, також докладатиме всіх необхідних зусиль для його подальшого розвитку», - запевнив Глава держави.
Президент також додав, що наша держава виступає за практичну реалізацію ініціативи щодо створення механізмів раннього запобігання енергетичним кризам. Він нагадав, що зазначені питання вже обговорювалися в різних форматах, у тому числі в рамках ОБСЄ.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича