Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Віктор Янукович наголошує на актуальності створення тристороннього газотранспортного консорціуму

Питання створення тристороннього газотранспортного консорціуму залишається надзвичайно актуальним у сучасних умовах. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час дискусії на 48-й Мюнхенській конференції з питань політики безпеки. «Ми цю пропозицію сьогодні актуалізуємо і вважаємо, що вона залишається дуже важливою і своєчасною», - сказав Президент, нагадавши, що Україна виступила із ініціативою створення такого консорціуму ще у 2003 році.
Віктор Янукович зазначив: час, що минув, показав, як нестабільні поставки газу до країн Європи в окремі роки призвели до недовіри між партнерами. «Наша позиція не змінилася. Ми вважаємо, що прозорість роботи цієї системи, її ефективність, технічна надійність залежить від цього альянсу (України, Росії та Європи)», - сказав Президент. Глава держави наголосив, що Україна повністю усвідомлює свою відповідальність за транзит газу. Водночас він звернув увагу на важливість врахування при розгляді енергетичних питань таких тем, як диверсифікація енергоносіїв та енергоефективність. «Питання енергоефективності, як і диверсифікації, завжди буде актуальним і гострим.
Без альтернативних джерел поставок енергоносіїв, і маючи колосальну залежність - таку, яку ми маємо практично всі ці роки... Розмов тут дуже мало, потрібні конкретні дії», - сказав Віктор Янукович. «Ми вважали і вважаємо, що у трикутнику партнерів Росія - Україна - Європа дуже багато питань можна вирішити», - сказав Глава держави. Президент наголосив на важливості ведення енергетичної політики за прозорими та зрозумілими правилами.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича