Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха: До кінця року на Хмельниччині буде сучасний обласний перинатальний центр

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час спілкування з ведучою програми «Акценти» в ефірі ХОДТРК «Поділля-центр». Говорячи про Національний проект, що реалізується під патронатом Президента України Віктора Януковича «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», він наголосив, що даному питанню приділяється велика увага та висловив переконання що вже до кінця поточного року в обласному центрі відкриють сучасний перинатальний центр на базі обласної лікарні.
«Центр розрахований на 122 ліжка. Буде створено відділення передчасних пологів та виходжування недоношених дітей з сучасним обладнанням. Вже розписаний план дій. Потрібно близько 20 мільйонів гривень, і ми вже знаємо де їх взяти. Сподіваємося, що до кінця року наші матері і діточки отримають сучасний перинатальний центр», - сказав Василь Ядуха.
«За півтора місяці я зустрівся з медичними працівниками 70% закладів охорони здоров’я краю. При зустрічі наголошував, що все, що робиться в рамках модернізації, направлено на підвищення якості медичних послуг, наближення їх до кожного жителя. І я бачу підтримку медиків, а це означає, що ми на правильному шляху», - підкреслив очільник краю. Особливу увагу, за його словами, в області приділяють оновленню матеріально-технічної бази районних закладів. Не залишаються осторонь й обласні: « Ми ініціюємо перед керівництвом держави питання будівництва сучасного корпусу дитячої обласної лікарні. Ми хочемо, щоб в онкодиспансері було сучасне обладнання, я маю на увазі томограф, вартістю 5 мільйонів гривень, який дякуючи співпраці з фондом Ахметова, незабаром буде доставлено».

За матеріалами ОДА