Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

На Шепетівщині відбувся обласний семінар начальників управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій

31 січня 2012 року на базі відділу освіти Шепетівської райдержадміністрації відбувся обласний семінар начальників управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій з питання «Стратегія розвитку освіти України: основні завдання і шляхи реалізації в регіоні».
В семінарі взяли участь голова Шепетівської районної державної адміністрації Адамець І.К., заступник голови адміністрації Лінник Ю.В., представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівники управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. А також, начальник головного фінансового управління Хмельницької обласної державної адміністрації Пенюшкевич С.А.
Виступаючи перед присутніми начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Очеретянко В.І. визначив основні стратегічні цілі та завдання освітян, акцентував увагу на основних завданнях позашкілля, першочергових заходах акції «Дай руку, першокласнику!» та процесах оптимізації мережі навчальних закладів області. Начальник головного фінансового управління Пенюшкевич С.А. наголосив на необхідності покращення ведення обліку необоротних активів, дав відповіді на ряд запитань учасників.
Заступник голови райдержадміністрації Юрій Лінник ознайомив учасників семінару з перспективами розвитку Шепетівського району, зупинився на здобутках та планах освітян. Досвідом роботи з питань управлінської діяльності щодо шляхів реалізації стратегії розвитку освіти в сільському регіоні поділився начальник відділу освіти Шепетівської райдержадміністрації Петро Дзяворук.
На базі дошкільних та загальноосвітніх закладів району було проведено презентаційно-аналітичний модуль. У Плесенському дошкільному закладі учасники семінару ознайомилися з предметно-розвивальним середовищем як чинником всебічного розвитку дитини, у Ленковецькому – з особливостями фінансування закладу.
На базі Ленковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся круглий стіл з питань програмно-цільового підходу до управління розвитком освітнього закладу, який провів Очеретянко В.І.
В ході обговорення голова Шепетівської райдержадміністрації Адамець І.К. проаналізував роботу відділу освіти, педагогічних колективів району в світлі реалізації Національного плану дій на 2012 рік, Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».
Також, учасники семінару відвідали музей Героя Радянського Союзу І.Поліщука, який діє в приміщенні школи.

За матеріалами відділу освіти РДА