Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Звіт про розвиток фізкультурно-оздоровчої сфери, олімпійських та не олімпійських видів спорту в Шепетівському районі у 2011 році

1.Фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота
В Шепетівському районі в 2011 році проведена певна робота щодо розвитку фізичної культури та розвитку олімпійських та не олімпійських видів спорту, а також покращення фізкультурно-оздоровчої роботи на селі. Ці питання розглядались на апаратній нараді райдержадміністрації у вересні місяці «Про роботу районної ДЮСШ» , а також в листопаді місяці на спільній колегії райдержадміністрації та районної організації заслуховувалось питання «Про стан розвитку фізичної культури і спорту в Шепетівському районі». В березні місяці за участю заступника голови райдержадміністрації проведено зустріч із спортивним активом району я «Про стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості». На спільних засіданнях колегії відділу у справах сім'ї, молоді та спорту та президії районної організації ВФСТ «Колос» заслуховувались питання щодо покращення матеріальної бази в районі, про роботу ДЮСШ щодо підготовки спортсменів вищих розрядів, участь спортсменів району в обласних та Всеукраїнських змаганнях, а також проведення масових фізкультурно-оздоровчих заходів в районі. Особлива увага в 2011 році приділялась розвитку не олімпійських видів спорту, таких як: контактне карате, армреслінг, панкратіон, бойове самбо та козацький двобій. Також на засіданні колегії відділу у справах сім'ї, молоді та спорту і районної організації ВФСТ "Колос» в жовтні місяці було розглянуто питання «Про створення районної федерації волейболу».
2. Спорт вищих досягнень
В 2011 році в районі підготовлено : 2 майстра спорту, 9 кандидатів в майстри спорту, 9 спортсменів першого спортивного розряду 1242 спортсмени масових розрядів.
До складу збірних команд області входять 22 спортсмени: 4 чол. (бокс), 8 чол..(контактне карате), 8 чол.( вільна боротьба, панкратіон, бойове самбо), 2 чол. ( легка атлетика). Для цих спортсменів створюються необхідні умови для проведення навчально-тренувального процесу.
З метою відзначення переможців та призерів Всеукраїнських змагань, чемпіонатів світу та Європи в лютому місяці відбудеться урочисте зібрання по підведенню підсумків та відзначенню кращих спортсменів.
В районі проведена певна робота в 2011 році щодо розвитку спорту вищих досягнень та підготовці спортивного резерву. Це питання розглядалося на спільних засіданнях колегії відділу у справах сім'ї, молоді та спорту і президією районної організації ВФСТ «Колос». Так 29 березня 2011 року на спільному засіданні колегії відділу у справах сім'ї, молоді та спорту і президії районної організації ФСТ «Колос» розглядалось питання «Про хід роботи відділень ДЮСШ «Колос» по підготовці спортсменів до участі в обласних та Всеукраїнських змаганнях». На спільному засіданні колегії відділу у справах сім'ї, молоді та спорту і президії районної організації ВФСТ «Колос» розглядалось питання «Про підведення підсумків участі збірних команд району в обласних змаганнях. В грудні місяці 2011 року підведено підсумки участі спортсменів району в обласних та Всеукраїнських змаганнях, визначено трійку кращих тренерів-викладачів ДЮСШ ( О.Рудіч ,С.Кушик – вільна боротьба, М.Алтунян - бокс, В. Гнатюк - контактне карате).
Згідно мережі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів Хмельницької області в оздоровчому таборі села Рудня-Новенька відпочивало 100 дітей. Понад 30 дітей відпочивало у Карпатах, двоє у оздоровчому таборі «Бакота».
Влітку 2011 року працювали табори праці та відпочинку, табори з денним перебуванням, та профільні табори (спортивного та еколого-натуралістичного спрямування). В усіх оздоровчих таборах, а також таборах праці та відпочинку була організована фізкультурно-оздоровча робота.
Проводилась в районі фізкультурно-оздоровча та спортивна робота серед сільського населення. Фізкультурно-оздоровчою роботою було охоплено понад однієї тисячі чоловік різних верств сільського населення. Серед трудівників села проводилась спартакіада з шести видів спорту, змагання за програмою «Козацькі забави», спартакіада серед педагогічних працівників.
В районі проводилась певна фізкультурно-спортивна робота серед допризовної молоді. Основна кількість їх здавали державні тести і нормативи фізичної підготовленості, брали участь в районних змаганнях, а кращі з них брали участь в обласній спартакіаді «Юні козаки Поділля».
Район в основному забезпечений фізкультурними кадрами для організації роботи у фізкультурно-оздоровчій сфері. В школах району працює 37 вчителів фізкультури, 2 викладачі в технікумі ПДАТУ та 3 викладачі в профтехучилищах. Понад 30 інструкторів організовують цю роботу на громадських засадах.
Серед ЗОШ району наступна трійка призерів: Судилківська,Городнявська, Плесенська та Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Великорешнівська, Судилківська та Хролинська ЗОШ І-ІІ ступенів. Судилківську, Плесенську та Чотирбоківську визнано кращими серед сільських рад району.
Вихованці ДЮСШ в 2011 році брали участь у Всеукраїнських змаганнях з боксу, контактного карате, бойового самбо, вільної боротьби , легкої атлетики де займали перші та призові місця в змаганнях. Чотири вихованці ДЮСШ «Колос» є учнями Київського та Броварського училищ фізичної культури.
Певний внесок у розвиток вищих досягнень спорту в районі вносить дитячо-юнацька спортивна школа товариства «Колос», де культивується сім видів спорту , а саме: бокс, боротьба вільна, гандбол, карате-до, легка атлетика, футбол та пауерліфтинг. З 1 вересня 2011 року додатково відкрито відділення з пауерліфтингу в селі Судилків. Загальна кількість учнів, що займається в ДЮСШ становить 344 чоловік. Боксом займається 38 учнів, з якими працює 1 тренер. Підготовлено 22 спортсмен-розрядник, 3 спортсменів виконали норматив кандидата в майстри спорту. Вільною боротьбою займається 40 учнів. Працює 2 тренери. Підготовлено 18 спортсмени-розрядники.
Гандболом займається 16 дівчат , з якими працює 1 тренер. Протягом минулого року підготовлено 16 спортсменів-розрядників.
До занять карате-до залучено 30 учнів, з якими займається 1 тренер. Підготовлено 2 – КМС, 1 спортсмен І розряду. 6 чоловік II та III спортивних розрядів. Легкою атлетикою в районі займається 98 юнаків та дівчат, з якими працює 5 тренерів. На протязі 2011 року підготовлено 58 спортсменів-розрядників.
Футболом займається 86 юнаків та дівчат, з якими працюють 2 тренери. Підготовлено 48 спортсменів-розрядників, 3 спортсмени є учнями спеціалізованого класу.
З видів спорту , які культивуються в ДЮСШ проводяться різноманітні змагання. Вони входили до програми основних минулорічних змагань спартакіади школярів району, в якій взяло участь понад 2000 учнів. З цих видів спорту збірні команди району брали участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях.
3.Стан спортивної матеріально-технічної бази
Особлива увага в роботі відділу у справах сім'ї, молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос», КФК приділялась реалізації районної програми розвитку фізичної культури і спорту 2007-2011 роки. Особливе значення мало питання зміцнення та покращення матеріально-технічної бази спорту. Завдяки чому було побудовано комплексний спортивний майданчик в Грицівському ВПУ №38, розпочато будівництво площинних спортивних майданчиків на території Пліщинської сільської ради, реконструйовано спортивні майданчики в ЗОШ села Судилків, Вишневого, Красносілки, Нович, Плесни, Михайлючки та інших. Спортивним обладнанням поступово збагачуються дошкільні навчальні заклади району.
Пожвавлено фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу у закладах дошкільної, загальноосвітньої, професійно-технічної сфери. Зроблено певні кроки в покращені фізкультурно-оздоровчої роботи з олімпійських видів спорту.

Начальник відділу у справах
сім Ї, молоді та спорту С.Джус