Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Вакансії
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.
Доступ до публічної інформації
Проекти рішень чергової сесії Шепетівської районної ради


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Хмельниччина продовжує демонструвати активний розвиток міжнародних відносин

Міжнародне співробітництво є одним з головних факторів, що сьогодні впливають на рівень світового прогресу та розвиток економіки. Цей напрямок діяльності є одним із пріоритетних для керівництва Хмельницької обласної державної адміністрації.
Враховуючи важливість встановлення безпосереднього особистого контакту для подальшої плідної ділової співпраці, жупан (керівник округу) Віровітічко-подравської жупанії Томислав Толушич запросив делегацію Хмельницької області, яка у своєму складі має представників Хмельницької ОДА, Хмельницької ТПП та підприємницькі кола області, відвідати Хорватію.
Очолив робочу групу з Хмельниччини перший заступник голови ОДА Вадим Гаврішко.
Підсумком робочої поїздки стало підписання Угоди про співробітництво між Хмельницькою обласною державною адміністрацією та Віровітічко-подравською жупанією у торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах та Угоди про співпрацю між Хмельницькою торгово-промисловою палатою та Жупанійською господарською палатою Віровітіци.
Крім того, представники нашого краю взяли участь в 17-му міжнародному ярмарку економіки, ремесел та сільського господарства «Віроекспо-2012». Експозицію Хмельницької області відвідали Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко, а також представники Уряду Хорватії: Перший віце-прем’єр-міністр, Міністр закордонних справ та Міністр торгівлі, з якими обговорено перспективи розвитку економічного, соціально-культурного та міжрегіонального співробітництва між Хмельницькою областю та Хорватією.
В рамках візиту української делегації відбувся виступ представників української діаспори: культурно-просвітницького товариства "Тарас Шевченко" з Каніжу, культурно-просвітницького товариства русинів і українців "Калина" з Рієки. Підсумовуючи результати поїздки Вадим Гаврішко зазначив: « Цей візит сприяв налагодженню нових та зміцненню вже існуючих ділових зв'язків між Хмельницькою областю та Віровітічко-подравською жупанією, додав нового імпульсу у розвитку та поглибленні україно-хорватських стосунків на міжрегіональному рівні»

За матеріалами наданими відділом зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Головного управління економіки ОДА