Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИПроведено нараду-семінар з питань призначення субсидій

12 серпня 2010 року в залі засідань Шепетівської райдержадміністрації під головуванням заступника голови адміністрації Віталія Осінського відбулась нарада-семінар з питань призначення субсидій для населення.
В роботі наради взяли участь: заступник голови адміністрації Н.О. Маньковська, заступник начальника Пенсійного фонду України у Шепетівському районі К.М.Сашкова, заступник начальника міськрайонного центру зайнятості Л.В.Грига, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації, секретарі, соціальні працівники селищної, сільських рад.
Відкриваючи нараду Віталій Осінський ознайомив присутніх з порядком денним засідання, та наголосив про необхідність посилення соціального захисту населення району при оплаті житлово-комунальних послуг у зв’язку з підвищенням ціни на газ. Він назвав ряд чинників, що призвели до збільшення ціни на газ, та зазначив, що уряд прийняв рішення і спростив процедуру надання субсидій. Віталій Осінський додав, що субсидіями будуть охоплені більш широкі верстви населення, зокрема навіть ті, хто раніше не підпадав під категорію отримувачів субсидій. Так, люди, які отримують середню зарплату або середню пенсію, відтепер отримали право на призначення житлових субсидій.
Про призначення субсидій за спрощеною системою доповідала заступник начальника управління праці та соціального населення адміністрації Г.В.Більчук. Вона зазначила, що відповідно до рішення уряду, спрямованого насамперед, на забезпечення належного соціального захисту малозабезпечених родин, з 1 серпня цього року плату громадян за житлово-комунальні послуги при призначенні житлової субсидії буде зменшено з 20 до 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу. Для сімей, які складаються лише з непрацездатних громадян, та для сімей, до складу яких, крім працездатних осіб, входять інваліди І чи ІІ групи або діти до 18 років, і середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу на місяць, розмір витрат зменшено з 15 до 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу.
З 1 серпня 2010 року для призначення житлової субсидії громадяни надаватимуть такі документи: заяву, декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні, довідки про доходи кожної зареєстрованої особи, якими підтверджується інформація про доходи, надана у декларації. Це стосується працездатних осіб. А пенсіонерам взагалі не потрібно надавати довідки про розмір пенсії - інформацію про їх доходи органи соціального захисту отримають з відділень Пенсійного фонду. Таким чином бюрократичні процедури будуть мінімізовані, все буде зроблено вчасно та без виснажуючих черг. Для тих же, хто вже отримує субсидії після зростання ціни на газ, перерахунок субсидій буде проведено автоматично.
Заступник начальника Пенсійного фонду України у Шепетівському районі Катерина Сашкова доповіла, що буде направлено листи-звернення для кожної сім'ї, де проживають пенсіонери, з приводу роз'яснення порядку звернення за призначенням субсидій на житлово-комунальні послуги, надання необхідних документів. В конверті, який надсилається до сімей, знаходитимуться зразки заповнених бланків заяви та декларації, а також по одному екземпляру незаповнених бланків вказаних документів та чистий конверт для безкоштовного пересилання. Ознайомившись із листом-зверненням, пенсіонери мають визначитися щодо доцільності звернення за призначенням субсидій.
На нараді було наголошено на відповідальній роботі соціальних працівників населених пунктів. Адже вони повинні будуть прийти до людей, які мають проблеми і вади зору, слуху і так далі, допомогти розібратись у всьому та заповнити документи.
Усі питання порядку денного було розглянуто, начальникам управлінь та відділів районної державної адміністрації дано відповідні доручення щодо забезпечення їх виконання.
Підводячи підсумки семінару Віталій Осінський наголосив, що «у нас попереду відповідальна місія, необхідно провести всю підготовчу роботу, дійти, від кожного дому до кожного отримувача субсидії, кожного пенсіонера та інваліда. Надіюсь на злагоджену співпрацю управління праці та соціального захисту населення адміністрації та працівників соціальних служб, Пенсійного фонду, з метою виконання поставлених урядом завдання».

Додаткову інформацію про порядок та оформлення субсидій можна отримати за телефонами: 4-26-38, 5-37-13 управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.