Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Іван Адамець взяв участь у засідання колегії облдержадміністрації

24 січня 2012 року під головуванням голови облдержадміністрації Василя Ядухи відбулося засідання колегії адміністрації.
На порядку денному засідання колегії облдержадміністрації було два питання.
Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в області за 2011 рік інформував Володимир Яворський, виконуючий обов’язки заступника начальника державної фінансової інспекції в області. Він наголосив на тому, що в ряді різних структур області виявленні суттєві порушення та зловживання. «Це свідчить, що з боку місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування не забезпечено належного контролю за повнотою використання коштів, надходження коштів до бюджетів, дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни при їх виконанні, а також при використанні бюджетних коштів, державного та комунального майна», - зазначив Василь Ядуха.
Він доручив державній фінансовій інспекції активніше працювати з порушниками бюджетного законодавства. «Ми за минулий рік не приховували ніяких правопорушень в цьому плані. 18 керівників звільнено з займаних посад, цілий ряд сьогодні відкрито кримінальних справ. Але це тільки початок, бо Президент нашої держави Віктор Янукович наголошує, що головною управлінською вимогою повинен стати жорсткий принциповий контроль використання усіх державних ресурсів. Ми маємо чітко усвідомити, що не дай Господь в дитячих садочках чи школах-інтернатах, в загальноосвітніх школах чи лікарнях будуть зловживання в недотриманні чинного законодавства щодо надання людям необхідних послуг, особливо забезпечення продуктами харчування , медичних послуг», - наголосив Василь Ядуха.
«Я хотів би, щоб сьогодні кожен з нас зробив правильні висновки, що ми маємо вжити всіх заходів, бо на кожному з нас лежить відповідальність за ці питання. Зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, забезпечення ефективного використання державних ресурсів є сьогодні прямим нашим обов’язком», - підкреслив очільник краю. Василь Ядуха зазначив, що окремими керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, бюджетних установ не вживалося дієвих заходів щодо забезпечення виконання плану надходжень власних та закріплених доходів, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів. Як приклад він назвав те, що внаслідок неперерахування до державного бюджету та місцевих бюджетів плати за оренду державного та комунального майна, коштів від його реалізації, надання у користування природних і матеріальних ресурсів та послуг безоплатно або за заниженими ставками, державним та місцевими бюджетами втрачено понад 8 мільйонів гривень. «Ми говоримо за розвиток територій, надання допомоги нашим жителям . А звідки брати кошти, коли свідомо занижуються ставки, свідомо безоплатно передається в оренду державне і комунальне майно», - запитував він у присутніх. Привести ставки у відповідність до чинного законодавства керівники районів та міст мають у найкоротші терміни.
Про використання коштів субвенцій з державного та обласного бюджетів, передбачених для реалізації інвестиційних проектів соціально-економічного розвитку області в 2011 році інформувала Віра Бригадир, начальник управління регіонального розвитку, містобудування, архітектури та будівництва обласної державної адміністрації. За її словами, на соціально-економічний розвиток області в 2011 році з державного бюджету виділено 99,5 млн. гривень, що на 83,7 млн. більше, ніж 2009 року. Зазначені кошти профінансовано в повному обсязі, з них освоєно 96,7%. До переліків об’єктів, фінансування яких здійснювалося у 2011 році, за рахунок субвенцій на соціально-економічний розвиток та реалізацію пріоритетів розвитку регіонів, увійшло 24 об’єкта. Фінансувалося будівництво 7 закладів охорони здоров’я, будівництво та реконструкція 11 закладів освіти, будівництво будинку культури на 500 місць, у селищі Теофіполь, тощо.
«Не дивлячись на фінансові проблеми, які є в державі, виділяється достатня сума коштів для того, щоб Хмельниччина розвивалася. Посудіть самі- більш ніж в 6 разів збільшилася допомога держави на Хмельниччину в порівнянні з 2009 роком. Є перспектива, і я хотів би, щоб ми разом з вами працювали і над наповненням бюджету, щоб спільно обласний і державний бюджет сьогодні дав можливість в 2012 році використати ці кошти цільовим призначенням і ввести в експлуатацію цілий ряд об’єктів, яких потребують жителі нашої області», - наголосив Василь Ядуха. Він підкреслив, що Хмельниччина в числі кращих регіонів по освоєнню коштів. Разом з тим, назвав питання, над якими потрібно працювати. Перш за все, за словами Василя Ядухи, необхідно постійно здійснювати контроль за ходом виконання робіт, вчасним оформленням визначеними нормативно-правовими актами виконавчої документації, приділяти особливу увагу об’єктам, які заплановано ввести в експлуатацію у поточному році. У разі виникнення економії коштів після завершення робіт або неможливості їх використання з інших причин Василь Ядуха просив повідомляти його особисто або заступників з метою вчасного здійснення перерозподілу коштів на інші об’єкти. Очільник краю заборонив пропонувати до фінансування за рахунок коштів загальнодержавних програм реформування житлово-комунального господарства та «Питна вода» об’єкти, які не забезпечуються спів фінансуванням з місцевих бюджетів.
Також, за його словами, необхідно терміново визначити об’єкти, добудову, реконструкцію чи капітальний ремонт яких у поточному році пропонується здійснювати за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС. «Хмельниччина має всі можливості для поступального розвитку, і перед нами стоїть єдине завдання - зберегти позитивну динаміку розвитку усіх галузей народного господарства в поточному 2012 році», - резюмував Василь Ядуха.

За матеріалами ОДА