Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Юрій Лінник взяв участь в урочистостях з нагоди створення на теренах Шепетівщини громадського формування «Сварог-Захист»

24 січня 2011 року, в приміщенні Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад», відбулись урочистості з нагоди створення на теренах Шепетівщини громадського формування «Сварог-Захист».
Участь у заході взяли заступник голови адміністрації Юрій Лінник, заступник міського голови Тетяна Зайцева, виконуючий обов’язки начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій обл. підполковник міліції Павло Сиворакшин.
Організація, яка завдячує своїм народженням голові правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутату Хмельницької обласної ради Андрію Гордійчуку, здійснюватиме, у співпраці з міліцією та активом територіальних громад населених пунктів Шепетівщини, заходи з охорони громадського порядку і попередження правопорушень у місцевостях, де ведуть господарську діяльність виробничі підрозділи корпорації, у тому числі у місті Шепетівка.
У ході урочистостей керівник громадської організації Василь Брезіцький ознайомив присутніх з особовим складом формування, зразками одностроїв та оснащенням, якими забезпечуються службовці «Сварог-Захисту», а також вручив їм відповідні посвідчення.
У вітальному слові Юрій Лінник наголосив, що започатковані на шепетівській землі спільні дії влади, бізнесових структур та громадськості у питаннях створення громадських формувань правозахисного спрямування мають розвиватись і поширюватись. Такі утворення стануть суттєвою допомогою правоохоронним органам, будуть значно впливати на поліпшення криміногенної ситуації в регіоні. Він побажав новоствореній організації успішного втілення благородних намірів.