Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Майже 70% від загальної кількості учнів-членів МАН області – діти з сільських шкіл

Відсоток зріс вдвічі лише за останній рік. Загалом контингент учнів-членів МАН збільшився в 2,5 рази і становить близько 7 тисяч юних дослідників. За результатами зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році подільські учні піднялися на одну сходинку і посідають 9 місце серед усіх регіонів нашої держави, а 20 учасників отримали максимальну оцінку 200 балів.
Саме такі показники демонструють результативність проведення на території області реформування галузі освіти. На цьому під час брифінгу заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха. Він переконаний – усі діти, незалежно від того, де вони проживають – в селі, маленькому місті чи обласному центрі, мають отримувати якісну освіту. «Буваючи в сільських школах, я ще раз пересвідчуюся, що ми на правильному шляху. Наші діти сьогодні довозяться в школи з відповідною базою, відтак, показують високі знання», - підкреслив Василь Ядуха.
Оптимізація навчальних закладів відбувається виключно за участі громадськості, влади, педагогічних працівників і здійснюється з метою покращення умов для навчання учнів, їх всебічного розвитку. Впродовж 2010-2011 років оптимізовано 71 школу, 18- реорганізовано з пониженням ступеня навчання.
Система надання освітніх послуг зазнає важливих перетворень: облаштовуються комп’ютерні класи, забезпечуються мультимедійними установками. Вперше за багато років школи отримали навчально-методичне обладнанням для кабінетів, нові шкільні парти. Василь Ядуха окремо зупинився на дошкільній освіті. Більше 1,5 тисячі маленьких подолян додатково отримали можливість відвідувати дитсадочки, адже в 2011 році в сільській місцевості відкрито 13 дошкільних начальних закладів, реконструйовано та капітально відремонтовано 17 приміщень дошкільних закладів, відновлено роботу 6 садочків, діяльність яких була призупинена в попередні роки, відкрито 36 додаткових груп. « Багато роботи проведено по наведенню порядку в школах і садочках, в плані ремонту. Ми поставили перед собою завдання, щоб до кінця року всі школи і садочки мали внутрішні туалети», - наголосив очільник краю.
Говорячи про професійно-технічну освіту, Василь Ядуха зазначив, що на виконання завдань, поставлених Прем’єр-міністром України щодо підготовки робітничих кадрів, з обласного бюджету вперше за 20 років виділено більше 2 млн. грн.. на зміцнення матеріально-технічної бази ПТНЗ, що дозволяє вдосконалити навчально-виробничий процес, отримувати учням професійні навички. Практикується в області і співпраця училищ з підприємствами.
Щодо позашкільної освіти, тут, за словами Василя Ядухи, також є позитивні зміни – позашкільними навчальними закладами області охоплено на 1,5% більше дітей, ніж рік тому.

За матеріалами ОДА