Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Василь Ядуха:Успішне проведення будь-якої реформи неможливе без усвідомлення її цілей громадою

Про це голова облдержадміністрації наголосив під час брифінгу 20 січня. «Тільки за активної співпраці влади і громади можлива реалізація тих стратегічних завдань, які необхідно втілити в життя нашій державі», - сказав Василь Ядуха.
Відтак, головним документом влади на 2012 рік, як того і вимагає Президент України Віктор Янукович, має стати план дій із впровадження реформ. Обов’язок влади – підвищити ефективність роботи Комітету з економічних реформ. Лише за цієї умови ми почнемо отримувати позитивні результати від реформ.
На Хмельниччині, за словами Василя Ядухи, вже відпрацьовано план проведення засідань Комітету з економічних реформ. Вони проводитимуться раз на місяць. « Сьогодні Президент чекає не популістських, а рішучих кроків щодо підняття рівня відповідальності, виконання Національного плану реформ на всіх рівнях», - підкреслив Василь Ядуха.
Як відомо, Хмельниччина одна з перших в державі розробила Стратегію регіонального розвитку за участі Європейського Союзу до 2020 року. Відповідні Стратегії відпрацьовані на території кожної сільської ради , району і міста з тією метою, щоб чітко бачити, що за чим має виконуватися і в які терміни. « Президент вимагає стабільно працювати з українським народом, з нашими людьми, їздити в регіони, роз’яснювати. Тільки з початку року я особисто повів 11 зустрічей з жителями нашого краю, особливо з представниками галузі освіти та охорони здоров’я, де ми обговорювали, шляхи і необхідність проведення реформ тієї чи іншої галузі», - зауважив очільник краю.
При облдержадміністрації, зокрема, діють: громадська рада, консультативно-політична рада, консультативно-координаційна рада з питань додержання чинного законодавства про свободу совісті та релігійні організації, координаційні ради з питань молодіжної політики, у справах ветеранів, обласна студентська, з питань розвитку підприємництва та ряд інших. Впродовж 2011 року проведено 6 засідань громадської ради, під час яких обговорено проведення Урядових реформ в державі та області. Всього в 2011 році проведено близько 12,5 тисяч різноманітних публічних заходів. Це громадські слухання, засідання за круглим столом, зустрічі з громадськістю, конференції, форуми, теле- та радіодебати, електронні консультації, тощо. Василь Ядуха переконаний, що в 2012 році така робота проводитиметься ще продуктивніше. Вже на кінець січня заплановано громадські слухання « Стан впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області» та засідання регіонального Комітету з економічних реформ при облдержадміністрації «Про результати впровадження реформ в галузі охорони здоров’я в 2011 році та напрями реформування на 2012 рік».

За матеріалами ОДА