Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Районні заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України

20 січня 2012 року в районному будинку культури відбулись міськрайонні заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України.
У заходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лінник, секретар міської ради Анатолій Липкань, депутати міської та районної рад, керівники установ, організацій міста та району, працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, педагогічні колективи, громадськість.
Звертаючись до присутніх Юрій Лінник відмітив, що Указом Президента України Віктора Януковича від 30 грудня 2011 року №1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», День Соборності був об’єднаний з Днем Свободи, який раніше відзначався 22 листопада і став носити назву «День Соборності і Свободи України». Цим святом відзначається зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.
«Проголошена на майдані перед святою Київською Софією ідея соборності ознаменувала відродження Української державності та національної гідності. Прийняття Акту стало маніфестацією єднання східних та західних українських земель, роз’єднаних часом і ворогуючими країнами. І сьогодні ми зобов’язані зробити висновки з уроків нашої історії та подбати про те, щоб Незалежність і Соборність завжди були невід’ємними атрибутами нашої держави» - сказав Юрій Лінник.
Від імені голови районної державної адміністрації Адамця Івана Кириловича та від себе особисто він привітав присутніх із святом, побажав усім здоров'я, злагоди, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!
Святковий настрій присутнім дарували колективи художньої самодіяльності міста та району.