Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Фізкультура і спорт
Охорона здоров'я
Освіта та культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ«Будівництво Архієрейського подвір’я на честь священомученика Аркадія»

8 серпня 2010 року голова Шепетівської районної державної адміністрації Адамець І.К. взяв участь в урочистому освяченні місця та закладенні першого каменю під будівництво Архієрейського подвір’я на честь священомученика Аркадія (Остальського). Дійство проходило на території Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Конотоп Шепетівського району та приурочене десятій річниці канонізації святого Аркадія.
На свято були запрошені та прибули преосвященніший Володимир, єпископ Шепетівський і Славутський, благочинний Шепетівського району протоієрей Іоанн Пилипчук, протоієрей Сергій Лінник, настоятель храму св. великомучениці Параскеви в с. Лотівка, ієрей Володимир Хлань, настоятель Свято-Михайлівського храму в с. Жилинці, ієрей Роман Михайлів, настоятель Свято-Дмитрівського храму в с. Рилівка, диякон Володимир Лапшин із Саровського монастиря (Росія), голова Михайлюцької сільської ради Валентин Книш.
Згідно плану будівництва духовно-архітектурний комплекс складатиметься з церковного музею, домової церкви, житлового будинку священика, готелю для паломників, архієрейських покоїв, дитячого притулку, побутових приміщень та чернечого корпусу і займатиме земельну площу у понад півтора гектара.
За словами протоієрея Віталія Періна, настоятеля Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Конотоп, - «Зовсім недавно, чотири роки тому, храм жив звичайним життям і помалу ішов у запустіння, проте в данай час, промислом Божим та по молитвам священомученика Аркадія, ікона якого знаходиться в цьому храмі, відбувається відродження святині».