Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Працюємо заради людей

Повсякденна діяльність працівників соціальної сфери це – реалізація державної політики, спрямованої на підвищення добробуту як працюючого населення так і найвразливіших його верств. В практичній площині завжди стоять такі важливі питання належної і своєчасної оплати праці, дотримання умов її безпеки, розв»язання проблем зайнятості, виплати різних допомог, організація соціального захисту і соціального забезпечення населення району.
Для своєчасного забезпечення реалізації права на отримання пільг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації у встановленому порядку здійснюється наповнення Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків. На даний час в районі зареєстровано 10272 особи, яким згідно чинного законодавства надаються різні види пільг. Даний реєстр забезпечує цільове використання бюджетних коштів шляхом впровадження електронного обміну інформацією між підприємствами-надавачами послуг та управлінням. За рахунок субвенції з державного бюджету на надання пільг населенню району на оплату електроенергії, природного газу, водопостачання, придбання скрапленого газу, інші пільги управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в 2011 році було проведено розрахунок з постачальниками послуг за відповідні пільги на загальну суму 3956,6 тис. гривень, що на 34,2% більше проти 2010 року.
Також слід відмітити, що за минулий рік в управління праці за наданням соціальної допомоги звернулася 2320 особа району, яким призначено допомогу на суму 29433,0 тис. гривень.
Найбільша кількість отримувачів допомог з числа одержувачів державної допомоги сім»ям з дітьми, а саме допомоги по вагітності і пологам 288,3 тис.гривень, допомоги при народженні дитини 11454,0 тис.гривень, допомоги на дітей до досягнення трирічного віку - 6278,1 тис. гривень.
У зв»язку із введенням спрощеного порядку призначення житлових сібсидій було проведено ряд заходів з метою підтримки малозабезпечених верств населення при оплаті житлово-комунальних послуг.
Активно проводилась роз»яснювальна робота серед населення району через засоби масової інформації, організовувались зустрічі з населенням за місцем проживання. Також була налагоджена робота щодо забезпечення щоденного безперервного прийому громадян спеціалістами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відпрацьовано відповідний механізм прийому документів уповноваженими особами селищної та сільських рад. Результатом роботи є зростання кількості одержувачів субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Так за 2011 рік даний вид допомоги отримали 1225 сімей району, що на 1,4% більше 2010 року. При цьому слід відмітити, що у минулому році жителі району одержали 850,8 тис.гривень субсидій.
Також слід відмітити позитивну тенденцію щодо поступового збільшення рівня середньомісячної заробітної плати в районі. Середньомісячна заробітна плата в районі за минулий рік складає 1864,7 гривень, в порівнянні з 2010 роком зросла на 5,4%, а в таких галузях як сільське господарство вона становить 2146,5 гривень.
Також слід відмітити, що в районі значна увага приділяється зниженню рівня безробіття та створенню нових робочих місць, вирішення проблем зайнятості населення через здійснення комплексних заходів, направлених на стабілізацію та розвиток ринку праці.
За 2011 рік в районі передбачалось створити 310 нових робочих місць, а створено 837, що складає 270% до плану, а ліквідовано лише 211 і співвідношення складає 4:1. Найбільша кількість створених робочих місць для найманих працівників у юридичних осіб – 675, фізичних осіб-підприємців – 52 особи. При цьому слід відмітити позитивну роботу в даному напрмку таких підприємств ТОВ «Овочевий дім Поділля», ТОВ «Подільський господар», ТОВ «Серединецьке».
Протягом 2011 року управлінням праці та соціального захисту райдержадміністрації забезпечення проведення заходів по соціальному захисту інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни. Так за минулий рік 12 ветеранів війни забезпечено путівками в будинки відпочинку, 16 особам даної категорії виплачено компенсацію за санаторно-курортне лікування на суму майже 7 тисяч гривень. Виплачено 46 ветеранам Великої Вітчизняної війни компенсацію на транспортне обслуговування і бензин на суму більше як 10 тисяч гривень.
Видано 151 направлення для забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами. Технічних засобів реабілітації видано 112 штук на суму 65 тис. гривень, 20 інвалідів по слуху забезпечено сепеціальними мобільними телефонами, 27 інвалідів по зору забезпечено озвученими годинниками, 10 інвалідів забезпечено інвалідними візками на суму 35 тис. гривень.
Одноразову допомогу до Дня Перемоги одержали 2262 інвалідів і ветеранів Великої Вітчизняної війни на суму 450 тис. гривень і 166 ветеранів війни, які брали участь у воєнних конфліктах інших держав на суму 75 тисяч гривень.

За матеріалами управління праці
та соціального захисту населення райдержадміністрації