Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Микола Азаров: Якщо Росія відмовиться від українських сирів, то покарає власних споживачів

Прем’єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що немає жодних підстав для обмеження імпорту українських сирів та іншої молочної продукції на російський ринок. Про це він заявив на брифінгу в Хмельницькому.
За словами Миколи Азарова, якщо Росія введе санкції щодо української молочної продукції, то насамперед постраждає сама Російська Федерація. «Якщо раптом через будь-які причини наші російські колеги обмежать доступ українських товарів на свій ринок, то, у першу чергу, постраждають саме вони, тому що наші сири високої якості та дешевші, а значить, російські громадяни будуть змушені купувати більш дорогі польські сири», - зазначив Глава Уряду.
При цьому Прем’єр-міністр додав, що про якість української молочної продукції також свідчать результати перевірок, проведених російськими спеціалістами.
«Я ознайомився з технологією виробництва, і я можу своїм російським партнерам і колегам сказати, що потрібно ще постаратися, щоб російські заводи виробляли сири такої якості. Наша продукція – це продукція високої якості, ніяких претензій до нас бути не може», - зазначив Микола Азаров під час візиту на приватне акціонерне товариство "Хмельницька маслосирбаза".
Крім того, Прем’єр-міністр підкреслив, що торгово-економічні відносини між Україною та Росією регулюються відповідними угодами, порушувати яких не можна: «Відносини між Україною і Росією суворо регулюються заключними договорами, порушувати які нікому не можна. На першій же зустрічі керівництва України і Росії ці питання будуть досить жорстко поставлені та, безумовно, вони будуть зняті».

За матерiалами сайту Хмельницької облаcної державної адміністрації