Приміщення адміністрації Шепетівська районна державна адміністрація
Хмельницької області

30400, Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул.Карла Маркса, 47.
Герб Шепетівського району
Прапор Шепетівського району Контактні телефони: (8-038-40) 5-13-70, 5-13-60, 4-04-82, 5-11-60. Факс:5-12-85. Прапор Шепетівського району
Головна сторінка
Iнформаційна довідка про р-н
Структура та керівництво
Розпорядження
Нормативно-правові акти занесені до державного реєстру
Правоохоронна діяльність
Економіка
Агропромисловий комплекс
Сім'я, молодь, спорт
Охорона здоров'я
Освіта
Культура
Голодомор 1932-1933рр.


Перейти на сайт Президента України
Перейти на сайт Верховної Ради України
Перейти на сайт КМУ
Перейти на сайт ВСУ
Сайт Управління Головдержслужби України в Хмельницькій області
Сайт Хмельницької обласної державної адміністрації
Сайт Хмельницької обласної ради
Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

Написати листа до 
Шепетівської РДА

НОВИНИ

Січневі зустрічі освітян

Вже стало традиційним проведення у січні методичних об'єднань вчителів. Не став винятком і цей рік. 4 січня зібралися освітяни на свої методичні об'єднання, адже проблем, що потребують вирішення, накопилося чимало: закінчився перший семестр, пройшли шкільні та районні олімпіади, ряд конкурсів, підвелено підсумки участі учнів у ЗНО, які показали деякі прорахунки у роботі, окреслили питання, над якими необхідно працювати.
Ключовим питанням було питання забезпечення якості освітнього процесу. Саме тому глибоко проаналізовано результати участі учнів в олімпіадах, конкурсах, а особливо ЗНО.
Було визначено ключові проблеми та накреслено шляхи їх подолання. На методичних об’єднаннях акцентовано увагу також на веденні шкільної документації, класних журналів, розглянуто нове положення про учнівські олімпіади, обговорено ряд нових інформаційно-методичних матеріалів. Так, на секції вчителів світової літератури розглянуто проект програми ЗНО зі світової літератури на 2013 р.. На всіх секціях обговорювався проект нового стандарту базової та загальної середньої освіти.
Крім цього, підведено підсумки участі вчителів у обласній виставці методичних ідей та знахідок.
Також на всіх методичних об'єднаннях педагоги мали змогу познайомитись з досвідом роботи своїх колег, адже вчителі, що атестуються, продемонстрували свої творчі звіти. Отож відбулася дійсно ділова і конкретна розмова, що дасть змогу успішно розпочати другий семестр і добитися вагомих результатів у забезпеченні якості навчально-виховного процесу та у вихованні учнівської молоді, підготовки її до життя, адже не випадково 2012 рік – рік позашкільної та виховної роботи.